Bella Moravia Appartments

Mikulov (Pavlovska 555/62)

Dům se nachází v Mikulově na jižní Moravě, v ideální poloze, jen kousek od centra města.

Dům má 6 oddělených apartmánů, které můžou byt i různě propojené.

Kapacita objektu - 33 lůžek, včetně přistýlek.

Dům je oblíbený hlavně většími partami, který míří na jižní Moravu za víkendovými zážitky nebo týdenními rodinnými pobyty. Rezervace je možná jak celkového objektu, tak i jednotlivých apartmánů nebo pokojů - rezervovat.

Každý apartmán i pokoj samostatně má kompletně vybavenou kuchyni s lednicí, posezení s pohovkou, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou a jídelním koutem. Ve výbavě je Wi-Fi, venkovní bazén, zahrada, velká společenská terasa a zázemí pro grilování.

Kromě toho společenský prostor v přízemí nabízí komfortní a přitom neoficiální prostředí pro konání jednodenních školení nebo i několikadenních firemních setkání, teambuildingových aktivit, oslav nebo večírků.

K dispozicí je veškeré potřebné vybavení, na které jste zvyklí z domova, a dům je dostatečně prostorný, aby Vám zajistil pohodový rekreační pobyt nebo firemní akci.

Rádi Vás uvítáme na Mikulovsku v klidné lokalitě.

Booking: www.booking.com/hotel/cz/rekreacni-dum-palava.cs.html

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Údaje, které zde uvedete, jsou považovány za diskrétní. Budou použity pouze k ověření Vaší rezervace a dále nebudou archivovány ani poskytnuty třetí straně.

Bella Moravia s.r.o.
map marker

Skryjova 1606/8
614 00 Brno - Husovice
IČO: 07990375

loading