Vinné degustace a chuťové zážitky

DEGUSTACE

Nabízíme Vám strávení poklidného odpoledne spojeného s vinnou degustací ve vlastním vinném sklípku, který se nachází v blízké obci Dobré Pole. Degustaci provádíme „po domácku“, v blízkosti vinohradů, kde hrozny „pěstujeme“, přesuneme se do sklípku, kde víno sami vyrábíme a sami ho i pijeme. Degustujeme, mluvíme o víně, odrůdách a vinných tratích, postupech výroby. Nejsme špičkové odbornici ale okolí, dobré víno a zábava, to je to, co u nás určitě zažijete.

Pro ubytované hosty nabízíme posezení ve stylovém sklípku pod domečkem, kde můžete trávit čas až do rána.

Degustaci doporučujeme provést odpoledne cca mezi 16. a 19. hodinou.
Potrvá to asi 2 hodinky, stává se ale, že občas posedíme až do rána.

Cena degustace je od 300 Kč/osobu.
Minimální počet osob – 6. (objednávka min. den předem)

Věříme, že vesnické prostředí Vás uklidní, čas strávený s námi Vás potěší, a zážitky naplní pozitivními vzpomínkami. Děláme vše s láskou a úctou k vínu.

 

GURMÁNSKÉ ZÁŽITKY K VÍNU nebo „něco na sezobnutí“  

 Jsme přesvědčení, že samotné víno bez něčeho k zakousnutí, to není ono. A dobré víno zaslouží dobrou přílohu! Proto nabízíme domácí suroviny a další gurmánské zážitky z místní mikulovské kuchyně. Domácí paštiky souseda Vítka, modré klobásky s ořechem od pana Klimeše, sýry s místních farem a špičkové domácí uzeniny, co máme opravdu kousek od domova: bůček, uzené, klobásky a škvarky. Rádi ukážeme a vše obstaráme.

Cena občerstveni je od 300 Kč/osoba.

něco na sezobnutí

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Údaje, které zde uvedete, jsou považovány za diskrétní. Budou použity pouze k ověření Vaší rezervace a dále nebudou archivovány ani poskytnuty třetí straně.

Bella Moravia s.r.o.
map marker

Skryjova 1606/8
614 00 Brno - Husovice
IČO: 07990375

loading